turneu

 menu1menu2menu3menu4menu5

Program Cupa Romaniei Li-Ning

Pentru detalii: ZIUA 1 - ZIUA 2

ZIUA 1 - Sambata

Ora Tragere Jucatori
9:00 AM XD Radu Ionescu - Florentin Gisca
Cristina Ciuca Madalina Ilie
9:00 AM XD Catalin Ionascu - Florin Tudor
Ruxandra Dumitru Irina Popescu
9:00 AM XD Stefan Toma - Alexandru Olaru
Teodora Dumitru Ioana Ionica
9:00 AM XD Cosmin Panfil - Eduard Ica
Miruna Nitu Violeta Ristea
9:00 AM XD Matei Droanca - Radu Rusu
Adelina Marin Irina Calin
9:30 AM XD Robert Ciobotaru [1] - Mihai Grosu
Florentina Constantinescu Maria Dutu
9:30 AM XD Ionut Gradinaru [3/4] - Alexandru Cucu
Carmen Blanaru Andreea Dutu
9:30 AM XD Dragos Constantin - Marius Corciuc [2]
Madalina Bratu Magda Lozniceriu
9:30 AM MD+35 - Group B Aurelian Laic - Ionut Grecea
Tudor Marinescu Carmeniu Milu
9:30 AM XD+35 Gabriel Turcu - Vasile Sipos
Sofia Ovejan Ioana Matei
10:00 AM XD Collins Filimon [5/8] -
Catalina Simionescu
10:00 AM XD Mircea Vasiu [5/8] -
Soraia Askari
10:00 AM XD - Radu Vasiu [5/8]
Nicoleta Valciu
10:00 AM XD - Daniel Cojocaru [3/4]
Alexandra Milon
10:00 AM XD - Andreas Thiel [5/8]
Ariana Prodan
10:30 AM MS+35 - Group C Mihai Macarei - Aurelian Laic
10:30 AM MS+35 - Group B Cosmin Chiribau - Dan Gongu
10:30 AM MS+35 - Group A Tudor Marinescu - Carmeniu Milu
10:30 AM MS Florentin Gisca - Robert Ciobotaru [2]
10:30 AM MS+35 - Group C Alin Popescu [3] - Vasile Sipos
11:00 AM MS Radu Rusu - Alexandru Olaru
11:00 AM MS Catalin Ionascu - Radu Vasiu
11:00 AM MS Mihai Grosu - Cosmin Panfil
11:00 AM MS Florin Tudor - Eduard Ica
11:00 AM MS Dragos Constantin - Stefan Cios
11:30 AM MS Stefan Toma - Alexandru Cucu
11:30 AM WS Irina Calin - Daria Askari
11:30 AM WS Ariana Prodan - Ioana Ionica
11:30 AM WS Alexandra Oancea - Ruxandra Dumitru
11:30 AM WS Nicoleta Valciu [5/8] - Gratiela Nicolae
12:00 PM WS Loredana Lungu - Violeta Ristea
12:00 PM WS Madalina Ilie - Ana Anghel
12:00 PM WS Maria Dutu - Adelina Marin [5/8]
12:00 PM WS Soraia Askari - Sofia Ovejan
12:00 PM MS Daniel Cojocaru [1] - Matei Droanca
12:30 PM WS Andreea Dimitriu - Ioana Grecea
12:30 PM WS Luiza Milu - Andreea Dutu
12:30 PM MS Andreas Thiel [5/8] -
12:30 PM MS Adrian Dereli [4] -
12:30 PM MS Mircea Vasiu [5/8] -
1:00 PM MS - Ionut Gradinaru [5/8]
1:00 PM MS - Marius Corciuc [3]
1:00 PM MS - Collins Filimon [5/8]
1:00 PM WS Magda Lozniceriu [1] -
1:00 PM WS Teodora Dumitru [5/8] -
1:30 PM WS Catalina Simionescu [3/4] -
1:30 PM WS -
1:30 PM WS -
1:30 PM WS - Carmen Blanaru [3/4]
1:30 PM WS - Miruna Nitu [5/8]
2:00 PM WS - Madalina Bratu [2]
2:00 PM MS+35 - Group A Gabriel Turcu [1] - Carmeniu Milu
2:00 PM MS+35 - Group B Stefan Cios [2] - Dan Gongu
2:00 PM MS+35 - Group C Alin Popescu [3] - Aurelian Laic
2:00 PM MS+35 - Group C Mihai Macarei - Vasile Sipos
2:30 PM MS+35 - Group A Gabriel Turcu [1] - Tudor Marinescu
2:30 PM MS+35 - Group B Stefan Cios [2] - Cosmin Chiribau
2:30 PM MS+35 - Group C Alin Popescu [3] - Mihai Macarei
2:30 PM MS+35 - Group C Aurelian Laic - Vasile Sipos
2:30 PM WS+35 Liuba Barbalata - Ioana Matei
3:00 PM MD+35 - Group A Alin Popescu - Cosmin Chiribau
Vasile Sipos Mihai Macarei
3:00 PM MD+35 - Group B Stefan Cios [2] - Ionut Grecea
Gabriel Turcu Carmeniu Milu
3:00 PM XD+35 Dan Gongu - Radu Ionescu
Liuba Barbalata Cristina Ciuca
3:30 PM MD+35 - Group A Florin Balaban [1] - Cosmin Chiribau
Radu Ionescu Mihai Macarei
3:30 PM MD+35 - Group B Stefan Cios [2] - Aurelian Laic
Gabriel Turcu Tudor Marinescu
3:30 PM XD+35 Dan Gongu - Vasile Sipos
Liuba Barbalata Ioana Matei
4:00 PM MD Eduard Ica [5/8] - Florin Balaban
Andreas Thiel Radu Ionescu
4:00 PM MD Stefan Cios - Matei Droanca [5/8]
Gabriel Turcu Catalin Ionascu
4:00 PM MD Mihai Grosu - Cosmin Panfil [5/8]
Radu Rusu Florin Tudor
4:00 PM WD Teodora Dumitru [5/8] - Irina Calin
Nicoleta Valciu Andreea Dimitriu
4:00 PM WD Florentina Constantinescu [3/4] - Andreea Dutu
Alexandra Milon Alexandra Oancea
4:30 PM WD Madalina Ilie [5/8] - Ana Anghel
Gratiela Nicolae Ioana Grecea
4:30 PM WD Loredana Lungu - Irina Popescu [5/8]
Luiza Milu Ariana Prodan
4:30 PM WD Ruxandra Dumitru - Madalina Bratu [3/4]
Adelina Marin Violeta Ristea
4:30 PM WD Daria Askari - Maria Dutu [5/8]
Soraia Askari Ioana Ionica
4:30 PM WD Cristina Ciuca - Miruna Nitu [2]
Sofia Ovejan Catalina Simionescu
5:00 PM MS -
5:00 PM MS -
5:00 PM MS -
5:00 PM MS -
5:00 PM MD+35 - Group A Florin Balaban [1] - Alin Popescu
Radu Ionescu Vasile Sipos
5:30 PM WS -
5:30 PM WS -
5:30 PM WS -
5:30 PM WS -
5:30 PM XD+35 Radu Ionescu - Vasile Sipos
Cristina Ciuca Ioana Matei
6:00 PM MD Robert Ciobotaru [1] - Dragos Constantin [5/8]
Daniel Cojocaru Stefan Toma
6:00 PM MD Marius Corciuc [3/4] -
Ionut Gradinaru
6:00 PM MD - Mircea Vasiu [3/4]
Radu Vasiu
6:00 PM MD - Adrian Dereli [2]
Collins Filimon
6:30 PM WD Carmen Blanaru [1] -
Magda Lozniceriu
6:30 PM WD -
6:30 PM WD -
6:30 PM WD -
7:00 PM XD -
7:00 PM XD -
7:00 PM XD -
7:00 PM XD -
7:00 PM XD+35 Dan Gongu - Gabriel Turcu
Liuba Barbalata Sofia Ovejan

Ziua 2 - Duminica

Ora Tragere Jucatori
9:00 AM MS -
9:00 AM MS -
9:00 AM WS -
9:00 AM WS -
9:30 AM MD+35 Group A #1 - Group B #2
9:30 AM MD+35 Group A #2 - Group B #1
10:00 AM MD -
10:00 AM MD -
10:00 AM WD -
10:00 AM WD -
10:30 AM MD+35 -
10:30 AM XD+35 Radu Ionescu - Gabriel Turcu
Cristina Ciuca Sofia Ovejan
11:00 AM XD -
11:00 AM XD -
11:30 AM MS+35 Group B #1 - Group C #1
12:00 PM MS -
12:00 PM WS -
12:30 PM MS+35 Group A #1 - Group C #1
1:00 PM MD -
1:00 PM WD -
1:30 PM MS+35 Group A #1 - Group B #1
2:00 PM XD -

Sponsor Oficial

logolining

Sponsori

pambaccarpatica    tawilcomitetinfinity-trophy

 

 

 
^ Inapoi sus